16 квітня 2013 Слайд-лекція "Навколишнє середовище і наше здоров'я"/Files/images/16-04-13_1321.jpg

До Дня довкілля, щоб розвивати екологічне мислення юних читачів, вміння дбати про оточуюче середовище і власне здоров’я, бібліотека провела слайд-лекцію «Навколишнє середовище і наше здоров’я».

Діти прослухали огляд книжкової виставки «Подорож у дивосвіт природи», прийняли участь у конкурсі малюнків на тему:«Яким я хочу бачити довкілля рідного міста» (34 малюнки), розгадували загадки про природу. Переможець конкурсу – Нестеренко Максим.

Завдяки переглядові слайдів присутні ознайомилися з проблемами навколишнього середовища. А запропоновані бібліотекарями ігри навчили всіх як підтримувати чистоту довкілля та як переконувати інших не забруднювати навколишній світ. Діти самі провели актуалізацію знань про те, як зберегти чисте повітря, чисту воду, як не допустити забруднення довкілля, хвороб рослин, тварин і людей від забруднення.