Про війну, про мир та про життя

2012-05-08

В дні пам’яті та примірення, в бібліотеці-філії №5 відбувся масовий захід: година краєзнавця. Захід було присвячено до Дня Перемоги. Бібліотекарі запросили учнів ЗОШ №30. Під час заходу відомий краєзнавець Вадим Васильович Смотренко розповів присутнім про свої дитячі враження від пережитого у роки фашистської навали. Його виступ так і називався «Дитинство, опалене війною.» Свою розповідь він прикрасив виконанням авторських пісень та віршів, наприклад «Візит», «1944 рік», «Отец». Учні також читали вірші відомих поетів про війну. Щипак Марина вивчила і чудово продекламувала вірш К. Сімонова «Тот самый длинный день в году…». Протягом всього дня лунали пісні тих грізних років: «Священная война», «Вечер на рейде», «Три танкиста» та інші.

Бібліотекарі підготували книжкову виставку-пам’ять «Ожили в пам’яті миттєвості війни». На виставці, крім книжок, представлені речі часів війни, знайдені на Кущівці читачами бібліотеки: гільзи від снарядів і патронів, кобура для військового бінокля, розірваний авіаційний снаряд, прострелена німецька каска тощо.

Бібліотекарь Соколова В. провела огляд літератури з виставки та закликала присутніх взяти участь у літературно – патріотичній акції «Образ війни і перемоги (читаємо про війну)».