• Ви знаходитесь тут:

• Події
  • Конкурс малюнку "Спортивні миттєвості"

/Files/images/25-10-12_1359.jpg

«Спортивні миттєвості»

На конкурс малюнків та фотографій на спортивну тематику, присвячений Року спорту, завітали користувачі бібліотеки - філії №5. В конкурсі взяли участь діти у віці від 8 до 13 років включно, всього 19 читачів.

Тема спорту в малюнках наших читачів виявилася різноманітною: тут і козацькі розваги, і парусний спорт, і спортивні ігри, зокрема, футбол. В своїх малюнках конкурсанти розкрили казкових персонажів в спорті. Фантазії дітей на тему спорту і здорового способу життя нікого не залишили байдужими.

Проведенню конкурсу передувала книжкова виставка «Спорт – моє життя», біля якої наші читачі знайомились з історією Олімпійських ігор Стародавньої Греції, відродженням сучасних Олімпійських ігор, символікою та церемоніями Ігор, розвитком олімпійського руху в світі та Україні.

Підсумки конкурсу малюнків бібліотекарі оприлюднили, зробивши виставку представлених робіт «Спорт – це модно».

Переможці конкурсу Щипак Марина, Кареліна Яна і Сергієнко Іра отримали пам’ятні дипломи та подарунки від бібліотеки.