Структура бібліотеки

Тел.: 24-84-71

E-mail: centlib.f05@krmr.gov.ua

Абонемент

З цього відділу починається бібліотека

У фонді абонементу налічується більше 9000 тисяч примірників книг. Широко представлені твори класиків вітчизняної та світової літератури, програмова література для навчальних закладів, науково-популярна та пізнавальна література, книги пригодницької тематики, жіночі романи, детективи, фентезі, бестселери.

Наше основне завдання:

Реєстрація користувачів, чіткий та прозорий контроль за виносом із бібліотеки документів користувачами;

Реєстрація та щоденний статистичний облік відвідувань бібліотеки;

Проведення бесід з читачами при запису до бібліотеки;

Ознайомлення читачів з правилами користування бібліотекою;

Проведення екскурсій по бібліотеці ;

Забезпечення потреб різних груп читачів книгою та інформацією на отримання освіти, самоосвіти, вибору професії;

Цілеспрямоване формування фонду відділу на основі вивчення інтересів та запитів користувачів;

Приваблива презентація нових надходжень в зручних для читачів місцях.

Пропонуємо до Ваших послуг:

Навчальну, галузеву та художню літературу;

Фонд літератури підвищеного попиту;

Систему книжкових виставок та тематичних полиць, що розкривають розмаїття фонду абонементу;

Постійно-діючи виставки "Книги - ювіляри", "Літературні події та ювілеї","Детективна агенція"

Читач отримує додому:

Не більше п’яти примірників документів.

У випадку затримки документів з читача стягується пеня. Неодноразова затримка повернення документа - позбавляє права користуватись абонементом.

Вас обслуговує бібліотекар І категорії:

Соколова Вікторія Володимирівна

Дитячий відділ

Він об’єднує:

- абонемент для дошкільнят та учнів 1-9 класів;

- читальний зал

До послуг учнівської молоді – майже 7000 тисяч примірників дитячих книг. Всі вони знаходяться у фонді відкритого доступу. У відділі зосереджені видання на допомогу навчально-пізнавальному процесу, літературно-художні твори, сучасні довідкові видання.

Завітавши у відділ обслуговування користувачів – учнів 1-9 класів, кожен обов’язково зверне увагу на книжкові виставки – інсталяції : «Подорож у дивосвіт природи», «Я створюю свій світ», бібліотечний музей народознавства «Народний звичай та народна пам’ять». Читачі можуть уявити собі світ наших предків чи фантастичні події улюблених казок, повірити в те, що, книги можуть розширити світогляд та багато чому навчити.

Увагу привернуть яскраві книжкові виставки, що знайомлять з казками К.Чуковського, Ш.Перро, Г.К.Андерсена, В.Нестайка, О.С. Пушкіна. І коли дитина візьме додому привабливо ілюстровану цікаву книжку, вона стане з часом справжнім читачем.

«Бібліолавка – дітям забавка» - так останнім часом називають відвідувачі дитячий відділ бібліотеки, який час від часу перетворюється то на конкурсний зал, то на етно-клас чи вернісаж, де експонуються художні роботи дітей. А влітку перетворюється на веселий майданчик для літніх читань та розваг на свіжому повітрі у бібліотечному садку. Для батьків на дитячому відділі оформлено куточок літератури з питань виховання дитини, а діти мають можливість погратися іграшками.

На базі відділу працює гурток «Друзі книги».

Прийде на допомогу бібліотекар І категорії:

Попова Лариса Володимирівна


Читальний зал

В читальному залі користувачі можуть отримати документи з різних галузей знань, періодичні та довідкові видання, ознайомитися з історією, економікою та літературною спадщиною Кіровоградщини, її сьогоденням. Користувачі можуть скористатися послугами Інтернету, ксерокопіювання, отримати потрібну їм інформаційно - бібліографічну довідку.

Краєзнавчий напрямок роботи бібліотеки розкривають нові краєзнавчі фото - виставки: «Відкрий для себе рідне місто», «Металевий декор», «Кущівка в стилі ретро».

Це традиційне місце проведення культурно-просвітницьких акцій, літературних вечорів, презентацій нових книг, зустрічей з видатними земляками.

Читальний зал у своїх фондах має найбільш цінну літературу та періодику з різних галузей знань: суспільних наук, історії, філософії, соціології, права, природничих та гуманітарних наук, літературу з мистецтва, великий вибір довідкових видань. Фонд періодичних видань налічує приблизно 20 назв журналів та газет.

На базі читального залу працює клуб «Друзі бібліотеки» та краєзнавчо-пошуковий клуб "Кущівські дослідники".

Бібліотека надає Інтернет-послуги, читачі мають можливість працювати на 3 компֹ’ютерах, підключених до мережі Інтернет. Саме з відкриттям Інтернет- блоку бібліотека вийшла на новий рівень популяризації літератури і розвитку читацької компетентності.

Вам завжди рада допомогти завідуюча бібліотекою:

Котлярова Світлана Валентинівна

Кiлькiсть переглядiв: 69