День нової книги «Вернісаж новинок»

2024-03-07

7 березня користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з виставкою нових надходжень «Новинки літератури». Загальну увагу привернули художні твори Ірен Роздобудько і Володимира Лиса, вірші нашого земляка Олександра Косенка.

Багато користувачів звернули увагу на книги молодих авторів про війну. Так, наприклад, Євгенія Подобна – журналістка, воєнна кореспондентка, науковця – написала книгу «Її війна». У цій книжці звучать голоси двадцяти п’яти жінок – військових, медикинь, волонтерок, переселенок, журналісток – жінок, які пройшли полон, або які чекають з полону рідних і друзів, які зазнали непоправних втрат на цій війні, але мають стільки сили й любові, що діляться ними з іншими.

Є що почитати і малечі. Ось пізнавальна казка Марини Павленко «Василина та трипільський слід». Василина – це кішка, що живе у музеї трипільської культури. Вона розповість маленьким читачам, якими ж були ті трипільці та як їх вивчають сучасні науковці. А ще покаже цікаві музейні експонати. Щоправда, серед них є один дуже страшний!...

Ближче ознайомитись з новими надходженнями до фонду допоміг рекомендаційний список літератури «Увага! Новинки» та «Картотека нових надходжень». Усі відвідувачі цього дня обрали собі нові книги для читання вдома.