Презентація буклету «Як вимушена міграція впливає на дітей та що з цим робити?»

2024-03-12

За останні два роки серед користувачів бібліотеки з’явилося багато таких, що змушені були змінити місце проживання. Їм важко адаптуватися до нової життєвої реальності. Особливо страждають діти. Батьки скаржаться на нестійкий емоційний стан дітей, на порушення поведінки; на непорозуміння і конфлікти з однолітками та дорослими.

У бібліотеці № 5 відбулася презентація буклету «Як вимушена міграція впливає на дітей та що з цим робити». Бібліотекарі розповіли, як допомогти дитині подолати психологічні проблеми, такі як самотність, відчуженість, депресію та інші. Присутні дізналися, що слід по можливості зберігати звичний режим, влаштовувати дітям свята, подорожі, зустрічі з друзями, приділяти увагу навчанню, залучати до волонтерської діяльності.

Відвідувачам рекомендували літературу з психології родини та виховання дітей.