Книжкова тусовка «Книга, за якою б я прийшов до бібліотеки»

2024-03-22

У бібліотеці № 5 МЦБС міста Кропивницького відбулася книжкова тусовка «Книга, за якою б я прийшов до бібліотеки».

Книга - чудовий дивовижний витвір людського розуму. Вона стала для кожного із нас такою ж необхідною, як земля, як чисте небо над головою, як хліб. Навіть важко уявити, як би розвивалася людина, коли б не було винайдено книгу.

Герої наших улюблених книжок завжди поруч із нами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі, витривалі, чесні, хитрі, енергійні... І вже від наших уподобань і смаку залежить, хто нам дорожчий, на кого хотілося б бути схожим, із ким цікаво, а з ким можна і посперечатись.

Читачі активно брали участь у книжковій тусовці, в якій прийняв участь місцевий письменник Карпов Валентин Євгенович.

Для заходу бібліотекарі створили фотозону з книгами та атрибутикою літературних героїв. Тусувалися біля Book-спокуси «Ульотні читання для справжніх книгогризів».

Під час проведення заходу автор разом з юними читачами вели бесіду про сучасну популярну літературу та улюблені твори. Своїми розповідями читачі показали велику зацікавленість до книжкового світу, особливу увагу приділяли творчості сучасних українських письменників та розвитку української літератури у воєнні часи.