Освітні серіали на допомогу шукачам роботи

2024-03-09

Бібліотека №5 є хабом цифрової грамотності та створення безбар’єрного простору для людей з інвалідністю.

Працівники бібліотеки постійно допомагають користувачам знаходити потрібну інформацію на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта».

Наприклад, деяких користувачів бібліотеки цікавили питання працевлаштування.

Бібліотекарі розповіли про новий серіал від «Дія.Цифрова освіта» щодо пошуку роботи. Він вчить основ фінансової грамотності онлайн.

Втратили роботу чи тільки починаєте карʼєру? Дивіться освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта про базові навички працевлаштування та фінансової грамотності. Це безоплатний курс, який буде корисний активним громадянам, молоді та вимушеним переселенцям

Кожна серія присвячена певній темі та розповідає про:

Працевлаштування: з чого почати

Пошук роботи та як її отримати

Основи фінансової грамотності

Персональний бюджет та фінансове планування

Депозити та кредит

Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – переглянувши освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Доступно в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua