ІІІ Всеукраїнського конкурсу з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих»

2024-03-12

Шановні читачі! Запрошуємо прийняти участь у конкурсу з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих»

Мета Конкурсу – популяризація Конституції України; формування у дітей правового світогляду та правової культури; розвиток громадянської освіченості.

· Конкурс проводиться з 19 лютого до 28 червня 2024 року.

· У Конкурсі беруть участь творчі колективи у складі дітей і дорослих (учителі, бібліотекарі, батьки).

· Конкурсним завданням є створення театралізованої ілюстрації у вигляді відеоролика до статей книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» (автор – Володимир Читай). Статтю Конституції для виконання завдання учасники обирають самостійно. Текст цієї книжки доступний за посиланням https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up

· Вимоги до театралізованої ілюстрації: не менше 3-х осіб на один сюжет (статтю із книжки); інсценізація тексту «Конституція для всіх…» (текст можна доповнювати, переробляти, адаптувати); відповідне художнє оформлення, доповнене музичним супроводом; зазначення у титрах його учасників; відеозйомка – МР-4 формат (розташування камери – горизонтальне, якість відео – за стандартами YouTube, тривалість – не менше 90 і не більше 300 секунд).

Готові відеоролики бібліотекарі, класні керівники чи інші законні представники творчої групи учасників Конкурсу до 15 червня 2024 року направляють до Національної бібліотеки України для дітей через Google-форму.

Відеоролики розміщуються для публічного перегляду на інформаційних ресурсах Конкурсу протягом 5 днів із дня надходження, із зазначенням під кожним відео населеного пункту та області проживання учасників, школи, класу або назви творчого колективу.