Майстерня флікерів «Світлячки безпеки»

2024-03-16

Бібліотека №5 МЦБС м. Кропивницького провела для своїх маленьких користувачів майстерню по виготовленню флікерів. Юні читачі мали змогу виготовити флікери своїми руками, щоб бути видимим у темний період доби. Світловідбивні елементи відбивають світло у темряві і дають змогу водію побачити пішохода заздалегідь. Вуличні ліхтарі – це добре, однак іноді навіть вони не дають достатньо світла, щоб побачити пішохода на відстані. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо одягати жилети та інші елементи, аби убезпечити себе.

Для того, щоб зробити флікер власноруч, вам потрібно: фетр, світлоповертальна плівка чи наклейка, ножиці, стрічка та гарний настрій.

Бібліотекарі наголосили, що світловідбивачів багато не буває. Світіться в темряві та будьте у безпеці.

Захід проведено в межах проекту Амбасадори безпеки