Поетична зустріч з поетом Теніченком

2024-03-21

Де хвиля б’є об греблю глухо –

Цвітуть сади, шумлять гаї,

Співа цвіркун в траві на луках,

Невтомні вторять солов’ї.

Читачі бібліотеки долучилися до інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.

Свої вірші читав місцевий поет Михайло Теніченко, У Михайла Григоровича є збірка віршів «Мелодії вітрів», про рідний край, про річку Інгул, Кущівку та світ навколо нас.

Присутні з насолодою слухали вірші про домівку, про весну.

Останнім часом поет пише патріотичні вірші, багато з яких ще не опубліковані. Вірш «Добровольці» переніс нас до лютого 2022 року.

Виявилося багато поціновувачів поезії серед юних читачів бібліотеки. Вірш «Рідна хата» читала чотирикласниця Погрібняк Ніка, її читання викликало позитивні емоції.

Бібліотекарі запросили присутніх переглянути книжкову викладку «Поезія – краса життя земного».

Бібліотекарі і читачі щиро вдячні поету за гарну зустріч і ліричний настрій, цікаву розмову. Зичимо автору здоров’я та творчого натхнення на нові літературні здобутки!