Етикет-урок «Під відкритою парасолькою добра»

2022-12-01

У бібліотеці відбувся етикет-урок «Під відкритою парасолькою добра» до Всеукраїнського дня добрих справ. Цей день надихає мільйони людей робити добрі вчинки. Це глобальний рух, коли кожен із задоволенням робить маленьку чи велику добру справу та ділиться цим з оточуючими. Нині він є актуальним як ніколи, оскільки на тлі повномасштабної війни росії проти України кожен може допомогти людям, які перебувають у тяжкому становищі.

Юні користувачі бібліотеки прийняли участь у бесіді про добро, прослухавши казку «У великій тузі допоможуть друзі». Гра «Розумники» навчила обирати закінчення до речень про добрі справи. Під час заходу бібліотекарі рекомендували книги, що торкаються питань добра, милосердя, людяності і небайдужості. Також цього дня співробітники бібліотеки здійснили бібліотечний десант до домівок літніх читачів, які за станом здоров’я не можуть відвідати бібліотеку.