#НовинкиКниг#Бібліотека

2023-01-18

Кущівська бібліотека отримала у подарунок від меценаток Ольги Тимофієвої, Тетяни Сакари та Світлани Аршиник п’ять нових книжок, написаних письменниками-земляками. Це книга Ольги Полєвіної «Елемент Ігрек» та збірка «Смертельний соль-дієз».

В літературно-мистецькому та громадсько-публіцистичному журналі «Степ» надруковані вірші, оповідання, есе під назвою «Смертельний соль-дієз». Твори, представлені в збірці, написані в період від фатального 24 лютого по вересень 2022 року. Тринадцять літераторів Кіровоградщини вели своєрідний літопис цих вогняних днів, коли кожен місяць, як нова епоха - від пляшок з «бандерівським смузі» до «Хаймерсів». Автори писали, не відриваючись від новин, які змінювались щогодини, під виття сирен «на ноті соль-дієз», у бомбосховищах.

Ці книги ви зможете прочитати у бібліотеці.

Все Буде Україна!