Еко-гра «Пам’ять тренуй – відходи сортуй»

2024-04-19

До Дня довкілля у бібліотеці відбулася еко-гра «Пам’ять тренуй – відходи сортуй».

Щоб легко і весело навчити дітей правильно сортувати відходи бібліотекарі запропонували настільну гру «Еко-мемо», яка виробляє звичку сортувати. Гра навчила розрізняти типи відходів та їх маркування, а ще допомогла дізнатися, що можна сортувати, а що — ні. Наприклад, пластик має сім видів і сортувати його потрібно окремо. А ще є пластик, який не переробляється. І не кожен папір підійде для макулатури.

З огляду книжкової виставки «Вплив людської діяльності на довкілля» читачі засвоїли корисну інформацію про те, як людство руйнує екосистему та як можна цьому зарадити. Під час обговорення читачі зауважили, що граючи, навчилися культурі сортування відходів та свідомого підходу до екології.